SAHA Expo 2022 kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Avrupa’nın en büyük sanayi kümelenmesi olan SAHA İstanbul’un düzenlediği  SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı, kapılarını açtı.

     Sektörün en büyük buluşması olan ve önemli iş birlikleri için etkin bir platform oluşturan SAHA EXPO, 57 ülkeden 250 yabancı ve 750 yerli firmayı bir araya getirdi. SAHA Expo Genel Sekreteri İlhami Keleş yaptığı açıklamada fuarın oyun değiştirici, yenilikçi ve Türkiye’nin marka değerinin ön plana çıktığı teknolojiler için uluslararası bir arena olduğunu ifade etti. 

IMG_20221026_132238-scaled.jpg

   TekBronz Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri ve Makina olarak biz de SAHA’daydık. 30 yılı aşkın bir süredir exproof mekanik üretimi yapan firmamız Saha Expo 2022 katılımcı firması olarak (SAHA EXPO 2022) yerli ve yabancı birçok uzay , savunma sanayi firmasına exproof hammaddemiz ve exproof üretimlerimiz hakkında detaylı bilgi verme ve resmi işbirlikleri yapma fırsatı yakaladık.  Özellikle günümüzde ZONE-0 olarak sınıflandırdığımız en tehlikeli çalışma sahalarındaki, sürtünme kaynaklı patlamalar (detaylı bilgi için bkz) konusunda küresel anlamda lider üretici olma hedefimize her gün bir adım daha yaklaşmaktayız. 

 İzmir Kısıkköy Metal Sanayi’de bulunan 500 metrekarelik döküm tesisimizi 2023 yılı içerisinde 1000 metrekareye , 18 olan personel sayımızı 30’a yükseltmeyi planlıyoruz. 

   Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank ‘ın fuarda standımıza yapmış olduğu ziyarette, kurum ve kuruluşlarımızda ki sürtünme kaynaklı patlamaları önlemek adına yaptığımız çalışmaları uzman firma olarak karşılıklı değerlendirdik. Bu anlamda Sn. Bakanımızdan destek sözü alarak çalışmalarımıza hız vermiş bulunmaktayız. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart